Blog

 • Drewniany taras – wady i zalety
  Drewniany taras to rozwiązanie, po które właściciele domków jednorodzinnych sięgają coraz chętniej. Eleganckie i ponadczasowe nadają nieruchomością niepowtarzalny, przytulny klimat, stwarzając przyjazną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. W przeciwieństwie do tarasów pokrytych takimi materiałami jak gres i polbruk wymagają jednak trochę zachodu i regularnej pielęgnacji. Czy zatem gra jest warta świeczki? Jakie są wady i zalety tego rozwiązania? Oto krótki przegląd plusów i minusów tarasów drewnianych.
 • Parkietex – Cyklinowanie parkietów a lakiery podłogowe
  Podłogi drewniane od lat mają wielu zwolenników, a w ostatnim czasie moda na parkiety jeszcze wzrosła. Wybór ten wiąże się jednak z trudnym wyborem ze względu na kilka aspektów, nad którymi trzeba się zastanowić – cena, kolor lakieru czy typ drewna. Dlatego w sklepie Parkietex oferujemy kompleksową pomoc zarówno jeśli chodzi o kupno podłóg drewnianych, jak i usług związanych z parkietem
 • Jak zadbać o drewnianą podłogę?
  Inwestując niemałą sumę w podłogę drewnianą lub parkiet, mamy nadzieję, że zachowa piękny wygląd i wszystkie walory użytkowe przez długie lata. Aby tak się stało należy poznać tajniki codziennej pielęgnacji i sezonowej konserwacji tego szlachetnego materiału. Tylko odpowiednio zabezpieczona podłoga drewniana będzie odporna na szkodliwe działanie wody i uszkodzeń mechanicznych.
 • Czym dbać o podłogi drewniane? Przewodnik użytkownika
  Dobrze wykonana i prawidłowo pielęgnowana podłoga drewniana to piękne rozwiązanie na długie lata.
 • Podłodze drewnianej na ratunek
  Podłoga drewniana to duży wydatek i kupując ją do swojego wnętrza, liczymy na to, że z satysfakcją będziemy z niej korzystać przez długie lata.
 • Nowoczesne podłogi drewniane
  Podobnie jak w przypadku wyboru idealnego odcienia farby lub kamienia do powierzchni kuchennego blatu, wybór idealnej drewnianej podłogi może wymagać wielu rozważań – od ceny, odcienia aż po rodzaj drewna.
 • Jak dbać o drewniane podłogi?
  Drewno jest jednym z najczęściej i najchętniej wybieranych materiałów wykończeniowych. Wszystko przez wzgląd na jego walory estetyczne. Jest nie tylko naturalne, ale sprawia, że wnętrze staje się przytulne i idealnie wykończone.
 • Podłogi drewniane – do jakich wnętrz będą pasować?
  wyższoną odporność na zarysowania, solidność wykonania, łatwy montaż i niebanalny design. To podłogi z najwyższej możliwej półki, z których w pomieszczeniach będzie się korzystało długimi latami. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na wskazaną wyżej inwestycję.
 • Lakiery podłogowe — jak wybrać najlepszy lakier nawierzchniowy?
  rodzaje tych produktów. Warto zatem wiedzieć, jak wybrać odpowiednie lakiery podłogowe i jakie są ich właściwości.
 • Listwy przypodłogowe Dollken i Kasolik – drugoplanowy bohater podłóg o wielu zaletach
  Listwy przypodłogowe to niedoceniony przez wiele osób element, który na pierwszy rzut oka nie zwraca naszej uwagi. Nie grają one pierwszych skrzypiec, ale bez nich wnętrze nie prezentowałoby się tak dobrze. Jaką rolę pełnią listwy przypodłogowe Kasolik, Dallken i nie tylko?
X
Design and implementation by Ad Awards. All rights reserved.
www.AgencjaMedialna.pro.pl