Blog

 • Podstawy pielęgnacji i konserwacji podłóg drewnianych.
  Podłogi drewniane nadają charakteru i potrafią odmienić oblicze pomieszczenia. By podłoga była inwestycją na lata, należy wybrać doświadczonego producenta. Poza jakością materiałów i wykonania, znaczenie ma także odpowiednia pielęgnacja podłogi. Wbrew pozorom wybór środków higienicznych nie jest łatwy – należy zwrócić uwagę na szereg czynników, aby odpowiednio dobrać preparaty. Wybór lakieru – to musisz wiedzieć Lakiery… Czytaj więcej
 • Konserwacja drewnianych powierzchni – co wybrać?
  Odpowiednia konserwacja drewna pomaga w zachowaniu jego naturalnego wyglądu na lata. Rodzaj preparatów pielęgnacyjnych należy dobrać do charakteru danej konstrukcji, a także miejsca jej montażu. W inny sposób należy dbać o drewniany parkiet znajdujący się w salonie, a inaczej trzeba konserwować przydomowy taras. Przeczytaj, jak zatroszczyć się o drewnianą powierzchnię w zależności od jej typu. Drewniany… Czytaj więcej
 • Taras na lata, czyli jak wykorzystać oleje do tarasów do ochrony drewnianych podłóg?
  posiada unikalne i niepowtarzalne wzory i dodaje ciepła w każdej aranżacji. Jednakże aby mogło zachwycać swoim wyglądem przez długie lata, należy dobrze o nie zadbać, szczególnie w przypadku intensywnej ekspozycji na warunki atmosferyczne. Podłoga drewniana położona na tarasie wymaga odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, przy których pomogą lakiery podłogowe.
 • Drewniany taras – wady i zalety
  Drewniany taras to rozwiązanie, po które właściciele domków jednorodzinnych sięgają coraz chętniej. Eleganckie i ponadczasowe nadają nieruchomością niepowtarzalny, przytulny klimat, stwarzając przyjazną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. W przeciwieństwie do tarasów pokrytych takimi materiałami jak gres i polbruk wymagają jednak trochę zachodu i regularnej pielęgnacji. Czy zatem gra jest warta świeczki? Jakie są wady i zalety tego rozwiązania? Oto krótki przegląd plusów i minusów tarasów drewnianych.
 • Parkietex – Cyklinowanie parkietów a lakiery podłogowe
  Podłogi drewniane od lat mają wielu zwolenników, a w ostatnim czasie moda na parkiety jeszcze wzrosła. Wybór ten wiąże się jednak z trudnym wyborem ze względu na kilka aspektów, nad którymi trzeba się zastanowić – cena, kolor lakieru czy typ drewna. Dlatego w sklepie Parkietex oferujemy kompleksową pomoc zarówno jeśli chodzi o kupno podłóg drewnianych, jak i usług związanych z parkietem
 • Jak zadbać o drewnianą podłogę?
  Inwestując niemałą sumę w podłogę drewnianą lub parkiet, mamy nadzieję, że zachowa piękny wygląd i wszystkie walory użytkowe przez długie lata. Aby tak się stało należy poznać tajniki codziennej pielęgnacji i sezonowej konserwacji tego szlachetnego materiału. Tylko odpowiednio zabezpieczona podłoga drewniana będzie odporna na szkodliwe działanie wody i uszkodzeń mechanicznych.
 • Czym dbać o podłogi drewniane? Przewodnik użytkownika
  Dobrze wykonana i prawidłowo pielęgnowana podłoga drewniana to piękne rozwiązanie na długie lata.
 • Podłodze drewnianej na ratunek
  Podłoga drewniana to duży wydatek i kupując ją do swojego wnętrza, liczymy na to, że z satysfakcją będziemy z niej korzystać przez długie lata.
 • Nowoczesne podłogi drewniane
  Podobnie jak w przypadku wyboru idealnego odcienia farby lub kamienia do powierzchni kuchennego blatu, wybór idealnej drewnianej podłogi może wymagać wielu rozważań – od ceny, odcienia aż po rodzaj drewna.
 • Jak dbać o drewniane podłogi?
  Drewno jest jednym z najczęściej i najchętniej wybieranych materiałów wykończeniowych. Wszystko przez wzgląd na jego walory estetyczne. Jest nie tylko naturalne, ale sprawia, że wnętrze staje się przytulne i idealnie wykończone.
X
Design and implementation by Ad Awards. All rights reserved.
www.AgencjaMedialna.pro.pl