Podłogi drewniane Polskich producentów — najlepsze oferty rodzimych firm

Parkietex Ruszowice - podłogi drewniane, listwy przypodłogowe, lakiery nawierzchniowe, marek Wisniewski, Walczak i wielu innych

Podłogi drewniane są eleganckie i modne, a do tego trwałe, praktyczne i długowieczne. Mogą mieć różne formy, kolory i charakter w zależności od użytego drewna, wielkości desek i sposobu ich ułożenia. Aby mieć pewność wysokiej jakości, warto stawiać na renomowane i sprawdzone marki, Sprawdź więc, które podłogi drewniane polskich producentów warto wybrać!

Podłogi drewniane Jawor-Parkiet

Podłogi drewniane Jawor-Parkiet to nie tylko rodzima produkcja, ale również polskie surowce. Firma szczyci się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, nowoczesnym, wysoko wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, a co najważniejsze — szeroką paletą produktów najwyższej klasy.

Podłogi drewniane Jawor-Parkiet produkowane są w 90% z surowców pozyskiwanych w polskich lasach. Co więcej, cała produkcja przebiega zgodnie ze światowymi normami odpowiedzialnej gospodarki leśnej, czego dowodem jest certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council). Podłogi drewniane Jawor-Parkiet są więc nie tylko wyjątkowo piękne i trwałe, ale też ekologiczne.

Jawor-Parkiet to podłogi drewniane o bardzo różnym charakterze. Firma oferuje szeroki wybór parkietów i desek podłogowych o różnych formatach. Dostępne są rozmaite kolory i opcje wykończenia. Dzięki temu bez trudu można dobrać podłogi drewniane do różnych pomieszczeń i aranżacji.

Podłogi drewniane Promis Wood

Podłogi drewniane Promis Wood to wynik kilkunastu lat doświadczenia w pracy z drewnem. Doskonała znajomość materiału, rozwinięta logistyka i stałe dążenie do innowacyjności zaowocowały w końcu powstaniem zakładów produkcyjnych w Polsce i na Ukrainie. Obecnie podłogi drewniane Promis Wood są znane i cenione niemal w całej Europie.

Podłogi drewniane Promis Wood to przede wszystkim wysoka jakość. Wynika ona nie tylko z zastosowania najlepszego drewna pochodzącego z krajów europejskich. Promis Wood to również innowacyjny park maszynowy. Nowoczesne technologie zapewniają wydajność i dokładność produkcji.

Podłogi drewniane Promis Wood produkowane są też możliwie bezodpadowo i energooszczędnie.

Podłogi drewniane Promis Wood to eleganckie kolekcje o różnych formatach i wybarwieniach. W ofercie znajdują się zarówno podłogi drewniane idealne do eleganckich wnętrz klasycznych, jak i nowoczesne propozycje zgodne z współczesnymi trendami minimalistycznymi czy loftowymi.

Podłogi drewniane Walczak

Podłogi drewniane Walczak to kolejny przykład wyjątkowego rodzimego produktu najwyższej jakości. Korzenie firmy sięgają lat 30 XX. wieku. Podłogi drewniane Walczak są więc owocem ponad 90 lat doświadczenia!

Firma pochwalić się może szerokim asortymentem doskonałych drewnianych podłóg, a także licznymi patentami na autorskie rozwiązania z zakresu obróbki drewna. Podłogi drewniane Walczak to zatem nie tylko rodzinna tradycja, ale również innowacyjność i nowoczesność.

Podłogi drewniane Walczak to parkiety, mozaiki i deski o różnych formatach i kolorach. Firma oferuje podłogi drewniane różnych klas i gatunków, wykończone na wiele sposobów. Ogromne doświadczenie, doskonale wyposażony park maszynowy i świetnie wykształcone grono specjalistów sprawiają, że podłogi drewniane Walczak uznawane są przez architektów i parkieciarzy za produkty klasy premium.

Podłogi drewniane Wiśniewski

Podłogi drewniane Wiśniewski wykonane są w 100% z naturalnego drewna wykończonego na różne sposoby. Firma działa od 1984 roku i specjalizuje się w produkcji litego parkietu i desek podłogowych o wielu formatach.

Podłogi drewniane Wiśniewski to także ekologia i bezpieczeństwo. Stosowane do wykończenia olejowoski i lakiery są bezpieczne dla środowiska, a przy tym trwałe i odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Nowoczesny park maszynowy zapewnia bezpieczną i wydajną produkcję, minimalizuje powstawanie odpadów i negatywny wpływ na środowisko. Podłogi drewniane Wiśniewski są więc idealnym połączeniem klasycznego stylu z nowoczesnymi metodami produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *